projektpraca.eu

Senior Software Developer (JavaScript)

GRH Polska
  • Dodano: 05 sierpnia 2021
  • Ważna do: 19 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy:

Senior JavaScript Developera

Liczba etatów: 1

Oferowane wynagrodzenie:  do 12 000 zł netto (17 000 zł brutto na UoP i 15 500 zł netto na B2B)

Miejsce pracy: Lublin LUB ZDALNIE

Godziny pracy: Elastyczne w zakresie 7:00 - 18:00

Obecny zespół: 11 - 12 osobowy zespół programistów (Python, PHP, React, React Native - firma nie jest korporacją, liczy się dla nich człowiek :)

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych rozwiązań webowych
  • Podnoszenie kwalifikacji kolegów z zespołu
  • Utrzymanie oraz rozwój front-endu wykorzystując między innymi React
  • Projektowanie i rozwój warstwy UI wytwarzanych produktów
  • Realizacja prototypów rozwiązań
  • Implementacja rozwiązań warstw back-end

Jeżeli:

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie związane z budowaniem aplikacji webowych
  • Bardzo dobrze odnajdujesz się w React, Node, JavaScript, TypeScript, Redux
  • Znasz przynajmniej jeden preprocesor CSS (SASS / LESS)
  • Znasz webpack / gulp Twój j. angielski jest na poziomie min. B1

to czekamy właśnie na Ciebie!