Senior Marketing Manager - Digital Growth Marketer (Full Stack)

Angloville Sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 02 grudnia 2021
  • Ważna do: 16 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Senior Marketing Manager ? Digital Growth Marketer (Full Stack)

Wynagrodzenie: 6000 ? 10 000 PLN (FV)

Kilka słów o Nas...

Angloville należy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej. Zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych. Uczy się z nami już ponad 25 000 osób rocznie (offline i online).

Działamy na 8 rynkach europejskich. Otworzyliśmy również pierwsze biuro w Azji. Klientami Angloville są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych. 10+ narodowości w zespole - dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Angloville poszukuje osoby na stanowisko Senior Marketing Specialist - Digital Growth Marketer. Idealny kandydat będzie "full stack" growth marketerem z doświadczeniem technicznym w digital marketingu, optymalizacji pełnego kontaktu z klientami i strategią oraz wprowadzeniem strategii marketingowej. Wymagamy doświadczenia, chęci rozwoju oraz otwartości i praktycznego podejścia.

Będziesz pracował przy budowaniu świadomości marki i działaniach pomagających generowaniu większego zainteresowania naszymi rozwiązaniami edukacyjnymi w Polsce, na Węgrzech, w USA, UK i innych krajów anglojęzycznych.

Obowiązki:

  • Planowanie, uruchamianie, mierzenie i optymalizacja kampanii (płatnych i bezpłatnych), tak aby zwiększać świadomość marki i generować większą ilość potencjalnych klientów
  • Kierowanie ruchu na nasze strony internetowej, strony docelowe, media społecznościowe
  • Analiza danych i działania związane z optymalizacją współczynnika konwersji
  • Ciągłe poszukiwanie kreatywnych sposobów dotarcia do nowych odbiorców w ramach określonej grupy docelowej
  • Poszukujemy kreatywnej, zmotywowanej, samodzielnej osoby z mieszanką umiejętności technicznych, kreatywnych i analitycznych, która pomoże naszemu zespołowi w generowaniu potencjalnych klientów i optymalizacji współczynnika konwersji. Musisz być w stanie organizować swoją pracę i dostarczać wyniki. Będziesz pracować na wielu międzynarodowych rynkach, na których firma jest obecna.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w growth marketingu (minimum 3-5 lat, 5 lat + premia)
  • Kierowanie się danymi i dobre rozumienie ich: analiza i statystyki.
  • Start-upowe podejście do pracy i zadań
  • Umiejętności edytorskie i copywritingowe (bonus)
  • Znajomość marketingu przychodzącego i wychodzącego.
  • Orientacja na wyniki
  • Doświadczenie z narzędziami takimi jak MailChimp, Pipedrive, Zapier do automatyzacji przepływów pracy, Wordpress, Photoshop - dodatkowy bonus.
  • Wiedza o najnowszych osiągnięciach marketingu cyfrowego (narzędzia, taktyki, strategie) - konieczność.
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Praktyczne podejście

Co oferujemy:

  • pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,
  • comiesięczne spotkania integracyjne
  • nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!
  • możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
  • zniżki na usługi platformy językowej oraz produktów Angloville

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę