projektpraca.eu

Sekretarka / praca biurowa

Projekt-Technika Sp.j.
  • Dodano: 02 grudnia 2021
  • Ważna do: 23 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie działań administracyjnych, związanych z codziennym funkcjonowaniem firmy
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem, rejestracja, archiwizacja i aktualizacja dokumentów firmowych
  • Dystrybucja, rejestracja i archiwizacja korespondencji
  • Obsługa połączeń telefonicznych
  • Obsługa firmowej poczty email
  • Obsługa sal konferencyjnych i spotkań
  • Zgłaszanie bieżących usterek i napraw do konserwatorów
  • Wsparcie pracowników biura, wykonywanie zleconych działań
  • Bieżąca obsługa sekretariatu

Wymagania

WYMAGANIA:

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim w zakresie MS Office

Bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Dokładność,

systematyczność,

samodzielność

Wysoka kultura osobista

Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pracę nad ciekawymi projektami,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dogodne warunki pracy,
  • Przyjazną atmosferę w młodym i doświadczonym zespole.

możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia