projektpraca.eu

Sekretarka / asystent/-tka ds. administracji

Instytut OZE Sp. z o.o.
  • Dodano: 15 października 2019
  • Ważna do: 15 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

  • Odbieranie i przekierowywanie połączeń telefonicznych
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Ewidencja samochodów służbowych oraz sprzętu biurowego
  • Realizacja zakupów biurowych zapewniając ciągłą dostępność materiałów oraz odzieży roboczej
  • Nadzór nad osobą sprzątającą
  • Ogólne wsparcie innych działów w obszarze administracyjnym

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Uporządkowanie, bardzo dobra umiejętność organizacji czasu, samodzielność i odpowiedzialność;
  • Wysoka kultury osobistej;
  • Komunikatywność i otwartości w kontaktach z ludźmi;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • Możliwość awansu
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej