projektpraca.eu

Samodzielny księgowy/ księgowa

Salmon Hygiene Polska
  • Dodano: 30 lipca 2019
  • Ważna do: 30 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • księgowanie dokumentów oraz ich weryfikacja pod względem formalnym, księgowym i merytorycznym
  • archiwizacja dokumentów zgodnie z przyjętymi przepisami
  • uzgadnianie i rozliczanie rachunków z kontrahentami
  • dbanie o terminarz rachunków przychodzących i wychodzących
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami ( GUS, US, ZUS)
  • prowadzenie spraw kadrowo -płacowych ( sporządzanie umów i list płac, naliczanie należnych podatków, prowadzenie ewidencji, urlopów i zwolnień lekarskich
  • Rozliczanie podatku VAT -Przygotowanie raportów do Zarządu
  • Kontrola rozliczeń z ZUS, rozliczeń zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.
  • Doradztwo dla Zarządu w zakresie przepisów podatkowych -Księgowanie faktur zakupu: faktury towarowe  oraz kosztowe
  • Nadzór nad ewidencją środków trwałych
  • Zamknięcia do bilansu, kontrola sald, naliczenie różnic kursowych, księgowanie rezerw, kalkulacja podatku odroczonego
  • rozliczanie CIT

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Intensywny rozwój zawodowy
  • Pracę w organizacji nastawionej na innowacyjność
  • Profesjonalne narzędzia pracy

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 5 lat)
  • Mile widziane doświadczenie w spółkach o profilu handlowym i produkcyjnym
  • Znajomości ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego (mile widziane uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych)
  • Bardzo dobrej znajomość MS Office
  • dodatkowym atutem  znajomość języka angielskiego
  • Gotowości do zmian i łatwości adaptacji
  • umiejętność delegowania zadań
  • Dokładność, doskonała organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów oraz wyciągania wniosków, odpowiedzialność i dyspozycyjność