projektpraca.eu

Samodzielna/-y księgowa /-y

Instytut OZE Sp. z o.o. (biuro projektowe)
  • Dodano: 17 września 2020
  • Ważna do: 01 października 2020

Opis stanowiska pracy

  • Weryfikacja dokumentacji księgowo-finansowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami;
  • Dekretowanie i księgowanie faktur; przygotowywanie i wykonywanie płatności;
  • Sporządzenia deklaracji VAT, CIT, JPK;
  • Analiza, weryfikacja i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych;
  • Kontakt z instytucjami skarbowymi (urzędami i bankami);
  • Przygotowywanie sprawozdań dla GUS oraz innych instytucji;
  • Praca w programie księgowym ERP Optima.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: ekonomia, finanse, rachunkowość);
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Księgowej / -ego (najchętniej z firmy budowlanej)
  • Chęć rozwoju w kierunku Samodzielnego Księgowego /-ej
  • Wiedza z zakresu rachunkowości;
  • Biegła obsługa MS Office (w szczególności Excel);
  • Mile widziana znajomość programu ERP Optima;
  • Komunikatywność, wykazywanie inicjatywy oraz samodzielność w działaniu;
  • Rzetelność i skrupulatność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę;
  • Możliwość awansu na stanowisko Samodzielnego Księgowego / -ej;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.