projektpraca.eu

Samodzielna Księgowa

Kancelaria Prawna Anna Derlatka
  • Dodano: 21 maja 2021
  • Ważna do: 21 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i KPiR obsługiwanych podmiotów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • weryfikacja oraz księgowanie dokumentów.
  • rozliczanie podatku VAT, PIT, CIT,
  • uzgadnianie kont, wyjaśnianie niezgodności,
  • samodzielne sporządzanie rocznych rozliczeń podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie list płac oraz ZUS.

Wymagania

  • posiadasz wyższe wykształcenie kierunkowe,
  • przez minimum 3 lata pracowałaś / pracowałeś na samodzielnym stanowisku księgowym,
  • jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną,
  • znasz zagadnienia księgowe oraz podstawowy zakres przepisów podatkowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju.