projektpraca.eu

Samodzielna księgowa

Centrum Wsparcia Biznesu Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 lutego 2020
  • Ważna do: 27 marca 2020

Opis stanowiska pracy

samodzielne prowadzenie pełnej księgowości w biurze rachunkowym prowadzonym przez biegłego rewidenta,

prowadzenie rozliczeń podatku VAT, przygotowywanie plików JPK i deklaracji podatkowych,

prowadzenie ewidencji środków trwałych,

prowadzenie rozliczeń międzyokresowych,

przygotowywanie sprawozdań finansowych,

weryfikacja poprawności księgowań dokonanych przez innych pracowników,

księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych,

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze

Wymagania

doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń VAT min. 3 lata,

wykształcenie min. średnie o profilu ekonomia, rachunkowość, finanse,

dokładność, sumienność, komunikatywność,

sprawna organizacja pracy.