projektpraca.eu

Rzeczoznawca komunikacyjny

Biuro
  • Dodano: 11 maja 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

?Wykonywanie ekspertyz rzeczoznawczych ?Wykonywanie kosztorysów naprawy oraz wyceny wartości pojazdów ?Wykonywanie oceny stanu technicznego pojazdów

Wymagania

?Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE (szczególnie programu EXCEL) ?Umiejętności analitycznego myślenia ? Zainteresowanie branża motoryzacyjną ?Znajomość programów Audatex, Info-Ekspert i Eurotax ?Praktyki warsztatowej lub rzeczoznawczej ?Dokładność i staranność w wykonywaniu czynności ?Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne ?Wykształcenia średniego kierunkowego, specjalność: pojazdy samochodowe ?Wysoka kultura osobista Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Aplikacja na rzeczoznawca komunikacyjny" Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"