projektpraca.eu

Researcher/ Rekruter

FOODjobs
  • Dodano: 01 marca 2021
  • Ważna do: 15 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Wraz z rozwojem Portalu i Agencji Doradztwa Personalnego, poszukujemy:

RESEARCHER / REKRUTER

Miejsce pracy:  Kielce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów na stanowiska zgodne z opisami klientów
  • Nawiązywanie kontaktów z kandydatami i utrzymywanie relacji z nimi
  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych w sieci, social mediach
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów, propozycje nowych rozwiązań
  • Wsparcie pozostałych pracowników w codziennych obowiązkach
  • Marketing w mediach społecznościowych w zakresie nawiązywania kontaktów z kandydatami
  • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów selekcyjnych z kandydatami
  • Współpraca z Działem Realizacji Umów

WYMAGANIA:

  • Umiejętność poruszania się w Internecie celem pozyskiwania kandydatów
  • Komunikatywność i łatwość w przekazywaniu informacji w temacie prowadzonych działań
  • Szybkość w działaniu: tzw. akcja-reakcja
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność związana z head -huntingiem
  • Znajomość j. angielskiego
  • Pozytywne nastawienie i determinacja w dążeniu do celu

OFERUJEMY:

  • Umowę o Pracę
  • Elastyczny czas pracy ? dopasowany do potrzeb zespołu oraz Twoich możliwości
  • Wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności oraz doświadczenia
  • Podstawę wynagrodzenia plus premie i prowizje
  • Transparentność i pracę w zgranym zespole
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość pracy zdalnej

Zainteresowanych prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.