projektpraca.eu

Rejestratorka/recepcjonistka

Platinum Dent Łukasz Sańpruch
  • Dodano: 19 sierpnia 2019
  • Ważna do: 19 września 2019

Opis stanowiska pracy

Klinika stomatologiczna w Kielcach poszukuje osoby na stanowisko rejestratorki/recepcjonistki.

Zakres obowiązków: obsługa pacjentów w rejestracji, umawianie pacjentów na wizyty i badania, udzielanie informacji pacjentom odnośnie oferowanych przez firmę usług, przyjmowanie płatności za badania, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, wydawanie wyników badań, współpraca z lekarzami i wsparcie administracyjne, dbałość o sprawny obieg dokumentów.

Oferujemy: pracę w młodym zespole w stale rozwijającej się, nowoczesnej klinice oraz umowę na pół etatu.

Po dokładnym przeczytaniu ogłoszenia, prosimy o wysyłanie CV na adres  tylko osoby akceptujące warunki zatrudnienia.

Wymagania

Wymagania: zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność, rzetelność, punktualność.