projektpraca.eu

Rejestratorka medyczna

Centrum Medyczne Crossmed sp. zo.o.
  • Dodano: 14 września 2021
  • Ważna do: 31 października 2021

Opis stanowiska pracy

praca w NZOZ Kielce

rejestracja pacjentów,

wystawianie elektronicznych recept

prowadzenie dokumentacji

odbieranie telefonów

obsługa pacjenta w systemach

Wymagania

 co najmniej roczne doświadczenie w pracy rejestratorki

  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • skrupulatność, sumienność i dokładność,
  • zdolności analityczne;
  • świetnej organizacji pracy oraz dbałości o szczegóły,

samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów, znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,

  • wysoka kultura osobista

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w

tytule proszę wpisać ?rejestratorka medyczna ? na adres: notables1@wp.pl