projektpraca.eu

Regionalny kierownik ds. sprzedaży hurtowej w branży OZE

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 24 czerwca 2022
  • Ważna do: 08 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. - jesteśmy asem w branży odnawialnych źródeł energii oraz źródeł ciepła. W swojej ofercie posiadamy również maty grzewcze, pompy ciepła, nowoczesny system izolacji PS Coat, elektrormobilność.

Dołącz do naszego zespołu i stwórz z nami Eko Świat!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy na stanowisko:

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży Odnawialnych Źródeł Energii- mile widziane,
- umiejętność pozyskiwania nowych partnerów handlowych,
- umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientem,
- zdolności negocjacyjne i interpersonalne,
- motywacja w działaniu oraz nastawienie na sukces,
- znajomość rynku instalacji fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie,
- realizacja celów sprzedażowych firmy,
- prowadzenie prezentacji produktowych i negocjacji handlowych,
- zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta.

Oferujemy:

- dostęp do sprzedaży produktów wiodących marek w konkurencyjnych cenach (instalacje fotowoltaiczne, maty grzewcze, pompy ciepła, rekuperacja, wentylacja, system izolacji PS Coat),

- terminowość wypłat oraz przejrzyste warunki współpracy (płacimy szybciej niż konkurencja),

- wsparcie Back Office,

- szkolenia sprzedażowe oraz techniczne,

- konkursy i nagrody.

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV z dopiskiem Regionalny kierownik ds. sprzedaży hurtowej na adres:  magdalena.plyta@4-eco.pl

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres:  ul. Pl. Niepodległości 1, 25-506 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584. Pełny obowiązek informacyjny: https://4-eco.pl/dolacz-do-nas/