projektpraca.eu

Referent w Biurze Zarządu

Centrum Produkcyjne Pneumatyki PREMA Spółka Akcyjna
  • Dodano: 11 października 2021
  • Ważna do: 22 października 2021

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  1. Pracę w firmie, która jest czołowym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej.
  2. Dużą autonomię działania i rozwoju.
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie.
  4. Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  5. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  6. Wymiar czasu pracy: 1,0 etatu.
  7. Termin rozpoczęcia pracy: od 01.11.2021 roku.
  8. Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Twój zakres podstawowych obowiązków:

  1. Prowadzenie Sekretariatu Zarządu.
  2. Przygotowania organizacyjne i obsługa spotkań Zarządu.
  3. Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, wysyłanie korespondencji.
  4. Przygotowywanie projektów pism i innych dokumentów Spółki.
  5. Udział w tworzeniu planów strategicznych oraz budżetów rocznych Spółki.
  6. Udział we wszystkich działaniach Biura Zarządu.
  7. Asystowanie i pomoc we wszystkich działaniach Zarządu Spółki.

CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: ?Referent w Biurze Zarządu? na adres: rekrutacja@prema.pl

lub

złożyć osobiście, za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 208 lub Dziale Ekonomiczno ? Administracyjny p. 201, 202

do dnia 22.10.2021 roku

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 41 366-95-17.

Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO):

Procedura obiegu dokumentów kandydata:

Wymagania

  1. Wykształcenie min. średnie.
  2. Mile widziane doświadczenie w pracy w Biurze Zarządu.
  3. Umiejętność obsługi komputera wraz z podstawowym oprogramowaniem typu Office oraz obsługi urządzeń biurowych.
  4. Umiejętność komunikacji i współpracy z innymi.
  5. Zaangażowanie i inicjatywa.
  6. Umiejętność rozwiązywania problemów.
  7. Umiejętność pracy pod presją czasu.
  8. Dobra organizacja pracy.