projektpraca.eu

Referent / specjalista ds. zaopatrzenia

PCC Silicium S.A.
  • Dodano: 02 lipca 2020
  • Ważna do: 02 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie polityki zakupowej, składanie zamówień, negocjacje warunków dostaw
  • analiza zamówień i stanów magazynowych pod kątem zapotrzebowania
  • budowanie prawidłowych relacji z dostawcami materiałów i usług
  • monitorowanie realizacji złożonych zamówień
  • przyjmowanie/wydawanie towarów z magazynu, paliw i olejów
  • prowadzenie ewidencji magazynowej
  • przygotowywanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie - preferowane techniczne
  • prawo jazdy kat. B i C (w ramach obowiązków prowadzenie samochodu służbowego)
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • umiejętność organizacji pracy, dokładność, systematyczność, samodzielność
  • komunikatywność, inicjatywa w działaniu
  • otwartość w kontaktach interpersonalnych, umiejętności negocjacyjne
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego i języka angielskiego

W wiadomości lub aplikacji proszę podać oczekiwania finansowe.