projektpraca.eu

Referent ds sprzedaży

Biuro
  • Dodano: 29 kwietnia 2019
  • Ważna do: 29 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Oczekiwana Dyspozycyjność - minimum 6 godzin dziennie od poniedziałku do piątku + wybrane weekendy

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

? Kompleksowa telefoniczna obsługa Klientów
? Doradzanie Klientom oraz wsparcie w procesie zakupowym
? Obsługa zapytań dot. realizacji zamówień
? Obsługa reklamacji Klientów

Oferujemy:

  • Umowę zlecenia,
  • grafik ustalany indywidualnie - nie narzucony z góry Pracę w godzinach od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 do 15:00;
  • Stawka godzinowa od 14,70 zł + prowizja od sprzedaży;

Dodatkowo:

  • Bilety do kina,
  • Bony do Galerii

Polecenia pracownicze - 600 zł bonusu za polecenie !

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

? Umiejętności nawiązywania pozytywnych relacji z Klientami
? Wysokiej kultury osobistej
? Dyspozycyjności minimum co najmniej 6 h dziennie - jest możliwość pracy w większym wymiarze

Zgarnij znajomych i Dołącz do naszego zespołu !