projektpraca.eu

Referent ds sprzedaży

Biuro
  • Dodano: 26 kwietnia 2019
  • Ważna do: 26 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Kompleksowa telefoniczna obsługa Klientów,
  • Doradzanie Klientom oraz wsparcie w procesie zakupowym,
  • Obsługa zapytań dot. realizacji zamówień,
  • Obsługa reklamacji Klientów

Oferujemy:

  • Umowę zlecenia, grafik ustalany indywidualnie - nie narzucony z góry,
  • Pracę w godzinach od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 do 15:00,
  • Stawka godzinowa od 14,70 zł + prowizja od sprzedaży

Wymagania

Oczekiwana Dyspozycyjność - minimum 6 godzin dziennie od poniedziałku do piątku + wybrane weekendy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności nawiązywania pozytywnych relacji z Klientami,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Dyspozycyjności minimum co najmniej 6 h dziennie - jest możliwość pracy w większym wymiarze

Dodatkowo:

  • Bilety do kina,
  • Bony do Galerii

* Polecenia pracownicze - 600 zł bonusu za polecenie !

Zgarnij znajomych i Dołącz do naszego zespołu !