projektpraca.eu

Referent ds. księgowości

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach, ul. Żytnia 1
  • Dodano: 23 września 2024
  • Ważna do: 30 września 2024
598
2024-09-23 2024-09-30

Opis stanowiska pracy

- dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych,

- ewidencja i analiza prawnego zaangażowania wydatków budżetowych,

- sporządzanie miesięcznej informacji o zaangażowaniu wydatków,

- sporządzanie sprawozdania budżetowego Rb-28S,

- sporządzanie deklaracji/informacji PFRON,

- naliczanie zakładowego funduszu świadczeń społecznych i przekazywanie środków na rachunek bankowy,

- rozliczanie krajowych i zagranicznych podróży służbowych,

- dekretowanie i księgowanie faktur sprzedaży  i raportów kasowych w przypadku nieobecności właściwego pracownika,

- przygotowywanie dokumentów księgowych do archiwizacji.

Wymagania

  1. Wymagania niezbędne, związane ze stanowiskiem pracy (konieczne do podjęcia pracy na danym stanowisku – wymagania formalne)

- wykształcenie: średnie z zakresu rachunkowości, ekonomii lub finansów

- doświadczenie:  minimum trzyletni staż pracy na stanowisku, związany z księgowością.

- obywatelstwo polskie,

- spełnia wymogi określone w art. 6 ust. 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych ( Dz.U. z 2019 r. poz. 1282)

 Wymagania dodatkowe, związane ze stanowiskiem pracy:

- znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,

- znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych,

- znajomość przepisów rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej,

- znajomość ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych,

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Kompletne aplikacje należy składać w terminie do dnia 30.09.2024 r. (włącznie) w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żytniej 1 (sekretariat, I p)   w godz. od 7:30 do 15:30 lub przesłać pocztą (liczy się data stempla pocztowego), na adres: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach, 25-018 Kielce, ul. Żytnia 1, w zamkniętych kopertach z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko Starszy referent ds. księgowości.

PEŁNA TREŚĆ OGŁOSZENIA wraz z niezbędnymi załącznikami ZNAJDUJE SIE NA str internetowej MOSiR w Kielcach (zakładka praca) oraz na BIP MOSiR.

Kontakt z pracodawcą

41 3676716, 600 224 404

Adres e-mail

sekretariat@mosir.kielce.pl