projektpraca.eu

Referent ds. administracyjnych

Stowarzyszenie KOPIPOL
  • Dodano: 11 czerwca 2021
  • Ważna do: 25 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

Stowarzyszenie KOPIPOL w Kielcach

zatrudni pracownika na stanowisku referenta ds. administracyjnych

Oferujemy pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania  CV oraz listu motywacyjnego  na adres

e-mail: kopipol@kopipol.pl.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję, iż:

1)    administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie KOPIPOL z siedzibą w Kielcach, ul. Warszawska 21 lok. 31, 25- 512 Kielce;

2)    inspektorem ochrony danych w Stowarzyszeniu KOPIPOL jest Pan Łukasz Kucwaj, (e-mail) lukas@kopipol;

3)    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z ubieganiem się przez Pana/Panią o zatrudnienie w Stowarzyszeniu KOPIPOL na stanowisko referent ds. administracyjnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i c oraz art. 9 ust. 2 lit. b RODO;

4)    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego;

5)    posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne- prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej;

6)    ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

7)  Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

8)    podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest obowiązkowe w zakresie określonym w art. 22 (1) par. 1, 2 i 4 k.p.

       Zapoznawszy się z powyższą informacją z własnej inicjatywy wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku zamieszczonego przeze mnie  w dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych innych niż te określone w art. 22 (1) par. 1, 2 i 4 k.p. przesłanych przeze mnie z własnej inicjatywy w dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowana specjalność: zarządzanie, ekonomia),

- kreatywność, samodzielność, sumienność, odpowiedzialność,

- umiejętność planowania i organizacji pracy,

- umiejętność pracy w zespole,

- wysoka kultura osobista,

- łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Word, Excel,

- mile widziane prawo jazdy (kat. B).