projektpraca.eu

Referent ds. administracyjnych

HR for Business Sp. z o.o.
  • Dodano: 01 kwietnia 2020
  • Ważna do: 01 maja 2020

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Starachowice, Szpital ul. Radomska 70

Zakres zadań:

  • Bieżący kontakt i współpraca z klientami w zakresie realizowanych usług;
  • Przyjmowanie telefonów, korespondencji;
  • Przyjmowanie i przekazywanie oraz prowadzenie dokumentacji kadrowej / pracowniczej;
  • Redagowanie pism.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w branży usług porządkowo?czystościowych.;
  • Orzeczenie o niepełnosprawności.

Zainteresowanym kandydatom firma oferuje:

  • Stabilność zatrudnienia  w rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Premie motywacyjne.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na a.butenko@impel.pl , kontakt telefoniczny pod nr tel. 510 013 504, po godzinie 16.00 również pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Szczepienia ochronne przeciw żółtaczce typu B;
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.