projektpraca.eu

Redaktor serwisu www

Polskie Radio Kielce
  • Dodano: 19 marca 2019
  • Ważna do: 31 marca 2019

Opis stanowiska pracy

- pisanie i redagowanie tekstów na podstawie materiałów dziennikarskich,
- publikowanie treści w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter),
- współpraca przy tworzeniu materiałów multimedialnych (foto, video),
- poszukiwanie tematów, pisanie tekstów własnych,
- tworzenie tekstów autopromocyjnych.

Wymagania

- orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i gospodarczych,
- kreatywność i samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie i wciągające pióro,
- sprawne poruszanie się w edytorach tekstu, podstawowa znajomość edycji zdjęć,
- umiejętność działania pod presją czasu, dyspozycyjność, wielozadaniowość,
- prawo jazdy kategorii B.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@radio.kielce.pl

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2019 r.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć podpisane oświadczenie o treści:
"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach "Radio Kielce" SA z siedzibą w Kielcach, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem/zastałam poinformowany/poinformowana, że zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. "

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.