projektpraca.eu

Redaktor merytoryczny - praca dla nauczycieli

Grupa MAC S.A.
  • Dodano: 26 czerwca 2019
  • Ważna do: 01 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Grupa MAC S.A. należy do czołówki wydawców edukacyjnych w Polsce. Od 30 lat wspieramy nauczycieli i uczniów w codziennej edukacji, wydając podręczniki, ćwiczenia, materiały edukacyjne i metodyczne. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla żłobków, przedszkoli i szkół. Obecnie w naszej ofercie są również pomoce dydaktyczne, meble, wyposażenie, zabawki, sprzęt multimedialny oraz oprogramowanie dla oświaty. Jesteśmy firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Redaktor merytoryczny

Zakres obowiązków:

  • redakcja merytoryczna podręczników i materiałów dydaktycznych
  • realizacja planu wydawniczego zgodnie z powierzonymi obowiązkami
  • współpraca z autorami oraz zespołem redakcyjnym
  • monitorowanie rynku wydawnictw edukacyjnych oraz zmian w polskim systemie edukacji
  • opiniowanie propozycji wydawniczych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie z bogatym doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do prywatnego przedszkola dla dzieci pracowników
  • możliwość wykorzystania swojego doświadczenia przy realizacji innowacyjnych projektów
  • życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania cv na adres: rekrutacja@mac.pl (temat: RED/PP/06/19)

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego na jednym z kierunków: matematyka, fizyka, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  • doświadczenia w pracy na stanowisku nauczyciela
  • znajomości podstawy programowej oraz rynku książki edukacyjnej
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • kreatywności
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenie redakcyjne będzie dodatkowym atutem