projektpraca.eu

Recepcjonistka

Hotel Dal
  • Dodano: 18 marca 2019
  • Ważna do: 18 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

-obsługę gości hotelowych,

- bieżąca obsługa recepcji hotelowej

-dbanie o wizerunek hotelu i standardy obsługi,

-przyjmowanie rezerwacji indywidualnych i grupowych,

-wystawianie faktur i rachunków.

Informujemy, ze jest to praca zmianowa w systemie dwu zmianowym / 7.30 -19.30 , 19.30-7.30/

Wymagania

Wymagania:

-doświadczenie w branży lub na podobnym stanowisku,

- dobra znajomość j. angielskiego -warunek konieczny

-doskonałe umiejętności komunikacyjne

-wysoka kultura osobista w kontaktach z klientami,

-miła aparycja i otwartość,

- umiejętność posługiwania się programami z pakietu Office (MS Word, MS Excel).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i dopisek:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922) informuję, iż administratorem Pani/ Pana danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest Przedsiębiorstwo produkcyjno ? usługowo ? handlowe ?DEKOM? Sp. z o.o. z siedzibą w Czarny Dwór 4, 80-365 Gdańsk. Dane będą przetwarzane w celach związanych z procesem rekrutacyjnym. Dane będą udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.