projektpraca.eu

Recepcjonistka/ta

PROHACCP Sp. z o.o.
  • Dodano: 20 lutego 2020
  • Ważna do: 05 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Firma PROHACCP Sp. z o.o., poszukuje do swojej nowej siedziby, osoby na stanowisko Recepcjonistka/ta.

Zakres Obowiązków:

  • Organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji
  • Obsługa gości firmowych
  • Obsługa i rejestracja korespondencji firmowej
  • Porządkowanie i archiwizacja dokumentów
  • Współpraca z kurierami i firmami transportowymi
  • Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów.
  • Wspomaganie pracowników w pracach biurowych
  • Obsługa centrali telefonicznej, przekierowywanie połaczeń
  • Zakupy i kontrola stanów minimalnych artykułów biurowych oraz spożywczych do firmy
  • Przygotowywanie sali konferencyjnej do spotkań
  • Wsparcie w bieżących zadaniach biurowych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w nowo otwartym budynku na terenie Kieleckiego Parku Technologicznego
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole, w sympatycznej atmosferze,
  • Możliwość podnoszenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji,

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2; (komunikatywny)
  • Dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Prawo jazdy kat. B - Mile widziane
  • Samodzielność w działaniu, dokładność, elastyczność,
  • Komunikatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz nastawienie na współpracę;