projektpraca.eu

Recepcjonistka / Recepcjonista

Hotel
  • Dodano: 20 maja 2022
  • Ważna do: 19 czerwca 2022

Opis stanowiska pracy

Hotel w centrum Kielc poszukuje osoby na stanowisko recepcjonista/recepcjonistka.

 Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest przede wszystkim za obsługę naszych gości, utrzymanie pozytywnych relacji ze wszystkimi klientami obiektu, ale również za bieżącą obsługę recepcji od strony formalnej, tj.:

 obsługę poczty, portali rezerwacyjnych

 obsługę programu hotelowego

 rozlicznie gości za pobyt (obsługa kasy fiskalnej, terminalu płatniczego)

 Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę z elastycznym grafikiem.

Wymagania

Nasze wymagania:

 Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany 12 godz.)

 Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

 Wysoka kultura osobista

 Komunikatywność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

 Samodzielność, rzetelność w wykonywaniu powierzonej pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na podany adres email: a.gluch@willahueta.pl