projektpraca.eu

Recepcjonistka/Recepcjonista

P.P.U.H. DEKOM Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 października 2021
  • Ważna do: 30 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

-obsługę gości hotelowych,

- bieżąca obsługa recepcji hotelowej,

- dbanie o wizerunek hotelu i standardy obsługi,

- przyjmowanie rezerwacji indywidualnych i grupowych,

- rozliczenia pobytu gości, wystawianie faktur i rachunków,

- przygotowywanie ofert hotelowych i wynajem sal konferencyjnych.

Informujemy, że jest to praca zmianowa- w tym zmiany nocne.

Wymagania:

-doświadczenie w branży lub na podobnym stanowisku,

- dobra znajomość j. angielskiego -warunek konieczny

-doskonałe umiejętności komunikacyjne

-wysoka kultura osobista w kontaktach z klientami,

-miła aparycja i otwartość,

- umiejętność posługiwania się programami z pakietu Office (MS Word, MS Excel).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na dres e-mail: biuro.kielce@dekom.com.pl koniecznie z dopiskiem:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922) informuję, iż administratorem Pani/ Pana danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest Przedsiębiorstwo produkcyjno ? usługowo ? handlowe ?DEKOM? Sp. z o.o. z siedzibą w Wały Piastowskie 24, 80-855 Gdańsk. Dane będą przetwarzane w celach związanych z procesem rekrutacyjnym. Dane będą udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.