projektpraca.eu

Recepcjonista/Recepcjonistka

MUSI
  • Dodano: 21 lipca 2021
  • Ważna do: 04 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

MUSI Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA

Miejsce pracy: HOTEL ECHO Cedzyna k. Kielc

WYMAGANIA:

  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języków obcych angielski, niemiecki,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania.
  • orzeczenie o niepełnosprawności ? mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca obsługa recepcji (m.in. powitanie i obsługę gości, obsługę połączeń telefonicznych),
  • zarządzanie salami konferencyjnymi,
  • obsługę spotkań,
  • bieżące wsparcie innych działów w ich codziennej pracy,
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy

OFERUJEMY:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
  • możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

MUSI Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Paderewskiego 14 posiada status Zakładu Pracy Chronionej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MUSI Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Paderewskiego 14. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej MUSI Sp. z o.o.  posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej MUSI Sp. z o.o.  ? wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę MUSI Sp. z o.o.  (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania?.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami