projektpraca.eu

Recepcjonista/obsługa klienta

Endorfina Platinium Fitness Kielce
  • Dodano: 28 lutego 2020
  • Ważna do: 08 marca 2020

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem klubu poszukujemy uprzejmej, sumiennej i pozytywnie nakręconej osoby, która zostanie zatrudniona na stanowisku recepcjonistki - obsługi klienta.
Endorfina Platinium to istna fabryka endorfin, dajemy klubowiczom zdrowie, energię i masę pozytywnych emocji!

Będziesz zajmować się:

  • bezpośrednią oraz telefoniczną obsługą klienta,
  • przedstawianiem klubu oraz oferty nowym klubowiczom,
  • sprzedażą produktów oferowanych przez klub,
  • dbaniem o wygląd oraz sprawne funkcjonowanie recepcji i klubu,
  • dbaniem o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

Wymagana:

  • Chęć do szkolenia i rozwoju zawodowego
  • Optymizm, otwartość, uśmiech
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
  • Energia i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym zespole
  • Możliwość korzystania z usług klubu
  • Atrakcyjne pakiety premiowe