projektpraca.eu

Ratownik medyczny - kierowca

33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
  • Dodano: 28 lipca 2021
  • Ważna do: 08 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Ogólny zakres obowiązków:
- realizacja zabezpieczenia medycznego szkoleń strzeleckich, poligonowych i zajęć minerskich
- udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy w nagłych zdarzeniach,
-prowadzenie dokumentacji ewidencyjnej dotyczącej wyposażenia plecaka ratownika
  medycznego oraz punktu aptecznego.
- prowadzenia szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego,
- realizacja zabezpieczenia medycznego samochodem sanitarnym jaki kierowca pojazdu uprzywilejowanego

Wymagania

Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie medyczne o specjalności ratownik medyczny.
Staż pracy: 5 lat pracy w zawodzie
Uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych

Wymagania dodatkowe:
Umiejętność obsługi komputera oraz Pakietu Office, dyspozycyjność, inicjatywa, samodzielność, zdolność adaptacji w nowych warunkach pracy.

 Umiejętności:
- umiejętność pracy w zespole.

 Dokumenty aplikacyjne:
- Curriculum Vitae
- List motywacyjny (zawierający dokładne wskazanie stanowiska pracy, na które składana jest aplikacja)

Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone aktualną datą i własnoręcznym podpisem kandydata oraz klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zatrudnienia.

 Termin  miejsce składania dokumentów listownie na adres: Kancelaria 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego ul. Anieli Krzywoń 1,   39-460 Nowa Dęba ,lub pocztą email: 33wog.personalna@ron.mil.pl

Niekompletne dokumenty aplikacyjne oraz złożone po terminie (decyduje data stempla pocztowego) nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym.