projektpraca.eu

Quality Assurance - Tester manualny

GRH Polska
  • Dodano: 01 sierpnia 2021
  • Ważna do: 15 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Testera manualnego dla firmy zajmującej się rozwojem platformy nAxiom (autorskie środowisko do tworzenia wydajnych i bezpiecznych aplikacji dedykowanych dla organizacji).

Z wykorzystaniem własnych zasobów i przy minimalnym wsparciu programistów można przy pomocy platformy Low-Code nAxiom zbudować nowe aplikacje, które udoskonalą dotychczas użytkowane systemy informatyczne bez ingerowania w ich strukturę. Aplikacje można łatwo i szybko budować oraz modyfikować, co pozwali na szybkie reakcje pod kątem zmian i dostosowania do wymogów rynkowych.  Aplikacja pozwala  skrócić o 70% czas wytworzenia aplikacji i o 30% czas wdrożenia.

Liczba etatów: 2
- Tester manualny - Quality Assurance

Miejsce pracy: ZDALNIE Lub Rzeszów (jeśli jesteś z okolic)

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
- 80% Testy manualne
- testowanie aplikacji
- tworzenie skryptów testowych
- współpraca z zespołem deweloperskim
- dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań
- raportowanie błędów
- 10% - Weryfikacja zgłoszeń konsultantów
- 10% - Aktualizacja / tworzenie dokumentacji

Jeżeli:
- Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Nie masz problemów ze znajomością MS SQL
- Znasz zagadnienia związane z testowaniem aplikacji webowych

A dodatkowo (mile widziane):
- Znasz metodykę Agile
- Znasz narzędzia CD/CI
- Znasz zagadnienia testów automatycznych lub chcesz się rozwijać w tym obszarze

to czekamy właśnie na Ciebie!

W zamian za swoje pracę otrzymasz:
- Wynagrodzenie podstawowe w wysokości w przedziale 4 000 - 8 000 zł netto (B2B) - w zależności od posiadanego doświadczenia
- Pracodawca bez korporacyjnych nawyków, Zarząd dostępny dla pracowników
- Możliwość dostosowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb - Praca zdalna w elastycznych godzinach rozpoczęcia pracy, w przedziale 7:00 - 9:00 (Pon. - Pt.) lub stacjonarnie w Rzeszowskim biurze (stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy)
- Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności - praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie, która jest nowością na rynku
- Możliwość realizowania własnych pomysłów

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 501-726-511

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: quality-assurance-tester.gf7q.qszq@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).