projektpraca.eu

Psycholog

Poradnia Świętokrzyska
  • Dodano: 11 października 2021
  • Ważna do: 25 października 2021

Opis stanowiska pracy

Poradnia ?Świętokrzyska?, to prężnie rozwijające się miejsce, gdzie diagnozujemy, wydajemy opinie i zaświadczenia oraz prowadzimy specjalistyczne terapie. Realizujemy zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Zakres obowiązków
1. Prowadzenie terapii, zajęć indywidualnych, badań przesiewowych i innych.
2. Konstruowanie opinii psychologiczno-pedagogicznych, każdorazowe omawianie zaleceń/opinii z rodzicami.
3. Prowadzenie konsultacji psychologicznych dla dorosłych i dzieci.
4. Stała współpraca z podmiotami obsługiwanym przez Poradnię.
5. Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzanej pracy.

Wymagania
Ukończone studia na kierunku Psychologia, przygotowanie pedagogiczne.

Oferujemy
Pracę na pełny etat w miłym zespole.

Mile widziane
Osoby posiadające uprawnienia z treningu umiejętności społecznej, szkolenie z przeprowadzania testów Stanford Binet-5, Biofeedback.

Zachęcamy do wysyłania dokumentów aplikacyjnych na adres:
m.slomka@poradniakielce.pl
tel. 790 230 790