projektpraca.eu

Psycholog/ Psychoterapeuta

Centrum Psychologiczne Harmonia
  • Dodano: 31 marca 2021
  • Ważna do: 14 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem nowego Centrum Psychologicznego Harmonia w Kielcach , nawiążemy współpracę z PSYCHOTERAPEUTĄ/PSYCHOLOGIEM.  Lokalizacja: Kielce ul.Górna 19A/ 9 (czwarte piętro).

Obecnie zapotrzebowanie mamy na psychologów dzieci i młodzieży, psychoterapeutów CBT, psychoterapeutów psychodynamicznych/psychoanalitycznych oraz psychoterapeutów par/rodzin. Zapraszamy psychologów dla dorosłych i dla dzieci.

Oferujemy:
? praca w poradni psychoterapeutycznej

? zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy, zlecenie lub etat
? współpracę w zespole doświadczonych psychologów

? pracę w zespole ukierunkowanym na efektywną i profesjonalną pomoc pacjentom,

? obsługę administracyjną ? recepcja oraz promocję,

? warsztaty doszkalające

Dołącz do Zespołu:

? osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:kontakt@pracowniaharmonia.pl

Wymagania

-ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia,

-ukończony minimum drugi rok 4-letniego kursu psychoterapeutycznego,

- psychodynamiczny/psychoanalityczny, CBT, systemowy,

- wysoko rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki psychoterapeuty.