projektpraca.eu

Psycholog i Pedagog

Stowarzyszenie SIEMACHA
  • Dodano: 16 października 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

KIM JESTEŚMY? Stowarzyszeniem, które od ponad 25 lat działa w obszarze wychowania prowadząc placówki wsparcia dziennego, placówki opiekuńczo-wychowawcze i terapeutyczne. Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym i społecznym oraz rozwijanie potencjału młodych ludzi. Naszej pracy przyświeca motto "Potrzebna cała wioska, aby wychować jedno dziecko". Środowisko SIEMACHY to nie tylko miejsce pracy, ale również miejsce osobistego rozwoju i spełnienia, dzięki skutecznej pomocy niesionej innym. Jeśli zatem jesteście gotowi, aby pracować z zaangażowaniem, zespołowo i twórczo, zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu . JAKI BĘDZIE ZAKRES TWOICH OBOWIĄZKÓW? Zakres obowiązków i wymagania: - prowadzenie grup psychoedukacyjnych, profilaktycznych w oparciu o własne programy - indywidualna praca psychologiczna/pedagogiczna z wychowankami wymagającymi wsparcia w oparciu o diagnozę potrzeb - praca z rodzicami wychowanków, prowadzenie konsultacji - praca z całą społecznością - organizacja warsztatów, zdarzeń, wyjść weekendowych, turnusów feryjnych i wakacyjnych realizujących cele wychowawcze ośrodka - prowadzenie zajęć reedukacyjnych, wyrównujących braki w kompetencjach szkolnych - prowadzenie odpowiedniej dokumentacji CO OFERUJEMY? - Pracę w młodym, dynamicznym zespole - Rozwijanie i pogłębianie swoich pasji i zainteresowań - Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych - Możliwość udziału w nietuzinkowych projektach - Superwizję pracy - Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie CO ZYSKASZ? Współpracując z nami zapoznasz się z metodami pracy w nowoczesnej organizacji pozarządowej, a przede wszystkim przekonasz się co to znaczy pracować z pasją i misją. Praca w godz. 12.00 - 20.00. Miejsce: placówka wsparcia dziennego w formie specjalistycznej SIEMACHA Spot Galeria Korona w Kielcach.

Wymagania

KOGO POSZUKUJEMY? Poszukujemy PEDAGOGA i PSYCHOLOGA do pracy z dziećmi i młodzieżą. Nasz kandydat musi spełniać następujące warunki: - wykształcenie wyższe pedagogiczne/ psychologiczne Dodatkowym atutem będą: - studia podyplomowe, kursy, szkolenia do prowadzenia terapii, socjoterapii, udział w wolontariatach, akcjach społecznych itp. - dodatkowe umiejętności, ciekawe zainteresowania i pasje, którymi można podzielić się z naszymi wychowankami - kreatywność - chęć pracy z dziećmi i młodzieżą i wiązanie z nią swojej przyszłości zawodowej Nie spełniasz któregoś z wymagań, a chcesz pracować w zgodzie z naszymi wartościami? Przekonaj nas, że mimo wszystko warto z się z Tobą spotkać. Zanim w pośpiechu wyślesz do nas swoje CV, sprawdź czy załączyłeś list motywacyjny. Nie chcemy czytać ?zużytych tekstów?. Napisz po prostu w kilku słowach dlaczego warto poznać Cię bliżej. Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.
Podobne oferty

Pomoc nauczyciela/sprzątaczka

Oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej Nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Sienkiewicza w Kielcach ul. Krzemionkowa 1.
  • Kielce
  • Wczoraj