projektpraca.eu

Przygotowanie do pracy operatora maszyn CNC

CRSE
  • Dodano: 12 grudnia 2019
  • Ważna do: 14 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Całkowity czas trwania kursu to 160 godzin lekcyjnych (20 dni), w tym 40 godzin zajęć teoretycznych, 120 godzin zajęć praktycznych. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje m.in. ogólną wiedzę o obróbce i skrawaniu, wykorzystywanych urządzeniach, BHP, używanych materiałach, metodach i jakości, ćwiczenia związane między innymi z programowym przygotowaniem materiałów, doborem parametrów, ćwiczenia z samego wykonywania obróbek. Na zakończenie kursu zostanie przeprowadzony egzamin zewnętrzny. Uczestnik po zdaniu egzaminu otrzymuje certyfikat i uprawnienia do zawodu potwierdzające nabycie kwalifikacji

Każdy uczestnik kursu Operator maszyn CNC weźmie udział w tematycznie związanym kursie ECDL CAD. Całkowity czas trwania kursu to 40 godzin lekcyjnych (5 dni), w tym zajęcia teoretyczno ?praktyczne. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje m.in. aplikacje rysunki 2D, tworzenie obiektów, wymiarowanie. Kurs kończy się egzaminem potwierdzającym zdobycie kwalifikacji ECDL CAD, a po jego zdaniu, każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

W ramach szkolenia uczestnik otrzymuje:

  • stypendium szkoleniowe
  • wyżywienie
  • materiały szkoleniowe
  • zwrot kosztów dojazdu
  • zwrot kosztów opieki nad dzieckiem/ osobą zależną

Wymagania

-ukończony 30 rok życia ( szczególnie preferowane osoby po 50 roku życia),

-zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego,

-pozostawanie osobą bezrobotną zarejestrowaną / niezarejestrowaną w Urzędzie Pracy,