projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy

PROECTO
  • Dodano: 08 sierpnia 2019
  • Ważna do: 30 września 2019

Opis stanowiska pracy

PROECTO

Lider branży fotowoltaicznej.

Wdrażający nadzorujący instalacje produkujące prąd ze słońca.

Celem PROECTO jest dostarczenie kompleksowej usługi w zakresie budowy własnego żródła produkcji energii elektrycznej i nie tylko.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatkę lub kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy/ Doradca klienta

Kandydat lub Kandydatka zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- realizację planów sprzedaży na powierzonym terenie,

- pozyskiwanie nowych Klientów,

- szkolenia oraz prezentację produktów dla Klientów,

- utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami Firmy,

- kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku Firmy.

Wymagania

Poszukujemy Osoby:

- mającej minimum roczne doświadczenie na stanowisku mobilnego przedstawiciela handlowego,

- atutem będzie doświadczenie w branży fotowoltaiki,

- posiadającej wykształcenie minimum średnie ( mile widziane techniczne ),

- nastawionej na realizację powierzonych zadań,

- zaangażowanej, komunikatywnej,z pozytywnym nastawieniem,

- umiejącej prowadzić rozmowy handlowe i negocjacje,

- prawo jazdy-kat.B,

- dobrze posługującej się pakietem MS Office.

OFERUJEMY:

- pracę w firmie będącej liderem na rynku,

- szkolenia potrzebne do pracy na tym stanowisku,

- konkurencyjną podstawę wynagrodzenia plus prowizja,

- system motywacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres info@proecto.pl