projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy

DRUKSTAR
  • Dodano: 04 czerwca 2019
  • Ważna do: 04 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Jeśli jako przedstawiciel handlowy realizujesz swoje ambicje zawodowe i daje Ci to satysfakcję, to właśnie takich osób potrzebujemy.

Opis stanowiska:

realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym obszarze działania

pozyskiwanie klientów oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie minimum średnie

Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z klientami

wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne

dyspozycyjność i samodzielność w działaniu

prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

wynagrodzenie podstawowe ( Wysokość do uzgodnienia względem doświadczenia od 2000 zł netto )+ premie

narzędzia pracy (samochod,telefon, laptop)