Przedstawiciel handlowy - sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

POLSKIE CENTRUM DORADZTWA ENERGETYCZNEGO
  • Dodano: 30 października 2020
  • Ważna do: 13 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

Rynek Odnawialnych Źródeł Energii to dla nas nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. Działamy na nim nieustannie zdobywając i rozszerzając swoje kompetencję poprzez współpracę z największymi firmami z branży energetycznej w Polsce i na Świecie.

Jeśli dobrze czujesz się w sprzedaży i chcesz zacząć porządnie zarabiać - dołącz do nas!

 Jako Przedstawiciel Handlowy będziesz odpowiedzialny za:

  • Przygotowanie i prezentacje ofert handlowych,
  • Sprzedaż odnawialnych źródeł energii oraz innych produktów i usług świadczonych przez naszą firmę dla klientów indywidualnych jak i biznesowych,
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Reprezentowanie firmy na rynku krajowym,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

W czasie 3-miesięcznego okresu testowego:

  • Przechodzisz intensywny program szkoleniowy,
  • Dowodzisz swoich umiejętności sprzedażowych w samodzielnej pracy,
  • Pozyskujesz swoich pierwszych klientów.

Oferujemy:

  • Pracę w ambitnej i innowacyjnej branży
  • Profesjonalne szkolenia wstępne i okresowe
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów
  • Wsparcie szkoleniowe dla Twojego zespołu
  • Wysokie prowizje ze sprzedaży
  • Szybkie terminy realizacji instalacji Twoich klientów
  • NAS - jako doświadczonego partnera biznesowego

Wymagania

Do osiągnięcia sukcesu potrzebujesz:

  • Motywacji do stałego rozwoju i nauki,
  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,
  • Konsekwencji w osiąganiu celów,
  • Otwartego umysłu,
  • Zdolności zarządzających,
  • Samodzielności i samodyscypliny,
  • Prawo jazdy kat. B.