projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Polonica D.COM
  • Dodano: 03 grudnia 2021
  • Ważna do: 17 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne
  • podtrzymywanie i rozwijanie relacji ze stałymi klientami firmy
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • koordynacja realizacji zamówień
  • wykonywanie audytu przed montażowego
  • podpisywanie umów z klientami

Wymagania

  • preferowani kandydaci z doświadczeniem w fotowoltaice
  • komunikatywność
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności argumentowania i zbijania obiekcji

Oferujemy:

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z własną bazą klientów
  • pakiet szkoleń branżowych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • spotkania umawiane są przed Dział Call Center
  • ciągłe wsparcie managera
  • Jesteśmy zainteresowani także współpracą z osobami, które już pracują ale chciałyby zarabiać poprzez sprzedaż instalacji fotowoltaicznej. Zapewniamy szkolenia i niezbędne narzędzia.