projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy do działu motoryzacyjnego

AGA-TECH
  • Dodano: 18 lutego 2020
  • Ważna do: 19 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie indywidualnego planu sprzedaży
  • Realizacja formalnych aspektów związanych z bezpośrednim kontaktem z klientem tj. zmówienia, umowy, rozliczenia
  • Utrzymywanie  stałego kontaktu z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Realizacja działań marketingowych i promocyjnych na ściśle określonym terenie
  • Planowanie indywidualnego czasu pracy
  • Opracowywanie raportów z wykonywanych działań - terminowo i zgodnie z przyjętymi w firmie standardami

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w branży motoryzacyjnej ( mile widziane)
  • Zaangażowanie i motywacja to pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania długotrwałych pozytywnych relacji z klientami
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Prawo jazdy kat.B i praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.