projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy do działu motoryzacyjnego

AGA-TECH
  • Dodano: 18 września 2019
  • Ważna do: 20 września 2019

Opis stanowiska pracy

AGA-TECH - importer i dystrybutor produktów technicznych dla przemysłu i motoryzacji zatrudni:

Handlowca do Działu Motoryzacyjnego (teren Kielc i woj. świętokrzyskie)

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w branży motoryzacyjnej (mile widziane)
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymania długotrwałych pozytywnych relacji z klientami
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego

Zapewniamy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem w części uzależnionym od wyników
  • Szkolenie sprzedażowe oraz techniczne z zakresu oferty produktowej
  • Sprzedaż produktów oraz rozwiązań technicznych renomowanych światowych producentów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.