projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy do Działu Motoryzacyjnego

AGA-TECH
  • Dodano: 17 kwietnia 2018
  • Ważna do: 18 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

AGA-TECH - importer i dystrybutor produktów technicznych dla przemysłu i motoryzacji zatrudni: Handlowca do Działu Motoryzacyjnego (teren Kielce i województwo świętokrzyskie)

Wymagania

-Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne), -Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w branży motoryzacyjnej WARUNEK KONIECZNY -Zaangażowanie i motywacja do pracy, -Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania długotrwałych pozytywnych relacji z klientami, -Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu, -Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego. Zapewniamy: -Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, -Umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem w części uzależnionym od wyników, -Szkolenie sprzedażowe oraz techniczne z zakresu oferty produktowej, -Sprzedaż produktów oraz rozwiązań technicznych renomowanych światowych producentów, -Niezbędne narzędzia pracy, -Możliwość rozwoju zawodowego. Oferty prosimy składać na adres: rekrutacja@aga-tech.eu Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.