projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy dla oddziału Jędrzejów

POLONICA D.COM. Sp. z o.o. S.K.A.
  • Dodano: 20 lipca 2022
  • Ważna do: 17 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Firma POLONICA D. COM Sp. z o.o. S. K. A. lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych zatrudni: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO dla oddziału Jędrzejów

 Zadania:

- zarządzanie sprzedażą na określonym terenie poprzez poszukiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami firmy;

- utrzymywanie dobrych relacji z klientami;

- dbałość o dobry wizerunek firmy na rynku;

- współpraca z firmami dekarskimi.

Oferujemy:

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę;

- atrakcyjny system wynagrodzenia;

- możliwość przyuczenia;

- samochód i telefon służbowy;

- szkolenia.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres mailowy: detal@polonica.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: (+48) 667 699 937

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w branży pokryć dachowych

- min. średnie wykształcenie

- mile widziane handlowcy z branży budowlanej

- czynne prawo jazdy kat. B

- wysoka kultura osobista - bardzo dobra organizacja czasu pracy