projektpraca.eu

Przedstawciel Handlowy B2B

Sunday Polska
  • Dodano: 22 września 2021
  • Ważna do: 06 października 2021

Opis stanowiska pracy

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z nami to czysta przyjemność!

Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców w całej Polsce dbając o to, aby przyszłość świata była bardziej zielona. SundayMENI oraz SundayWOMENKI w naszym teamie pomogą Ci wdrożyć się w strukturę firmy i będą Twoim wsparciem już od pierwszych dni. Zapewniamy pracownikom wszystko czego potrzebują do wspólnego cieszenia się sukcesami.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych (przy wsparciu działu Call Center)

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych

  • Realizacja założonych celów biznesowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i korzystnego systemu prowizyjnego (brak limitu!)

  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy, a w nim: samochód służbowy (segment B/C zależny od wyników), karta paliwowa, telefon i iPad

  • Otwartą ścieżkę kariery, a dzięki temu możliwość realnego awansu w strukturach firmy!

  • Profesjonalne szkolenia produktowe

  • Cele możliwe do realizacji, dzięki wiedzy przekazanej od naszych ekspertów sprzedaży

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Liczne konkursy sprzedażowe

  • Produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie

  • A dodatkowo zniżka pracownicza na założenie instalacji fotowoltaicznej!

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane z branży ubezpieczeń, bankowości, nieruchomości lub telekomunikacyjnej) oraz zrozumienie specyfiki kanału biznesowego

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętności negocjacyjne

  • Zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu

  • Czynne prawo jazdy kat. B ? warunek konieczny