projektpraca.eu

Proste prace produkcyjne! Praca od zaraz!

Adecco Poland
  • Dodano: 24 czerwca 2022
  • Ważna do: 08 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży  automatyki napędów i sterowników do bram, rolet i żaluzji poszukujemy osób na stanowisko Pracownik produkcji- Monter/ka.

Miejsce pracy: Niepołomice

Zakres obowiązków:

  • Proste prace manualne
  • Montaż podzespołów na linii produkcyjne

Wymagania

  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dokładność, sumienność przy wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pracę od poniedziałku do piątku ? wolne weekendy
  • Stawkę miesięczną 3500 zł brutto
  • Premię do 15% + premia 400 zł brutto uzależniona m.in. od frekwencji
  • Pracę w systemie dwuzmianowym, w godzinach 6-14 i 14-22
  • Darmowy dojazd z Kazimierzy Wielkiej
  •  Dostęp do pakietu benefitów (MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie)
  • Odzież robocza

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu i aplikowania:

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.