projektpraca.eu

Projektant OZE

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 07 października 2022
  • Ważna do: 21 października 2022

Opis stanowiska pracy

4 ECO sp. z o.o.  to marka, która dynamicznie weszła na rynek Odnawialnych Źródeł Energii, stając się jej niekwestionowanym liderem. Jako jedna  z największych firm w kraju zajmuje się dystrybucją oraz instalacją fotowoltaiki i źródeł ciepła.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Projektanta OZE

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • projektowanie instalacji fotowoltaicznych,
  • tworzenie analiz i liczenie wskaźników efektywności instalacji PV,
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektów oraz dobór urządzeń,
  • nadzorowanie postępowań administracyjnych związanych z pozyskaniem decyzji i pozwoleń.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, (warunek konieczny),
  • znajomość programów do projektowania: oprogramowanie CAD oraz PV SOL,
  • umiejętność projektowania i bardzo dobra obsługa MS Excel,
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć rozwoju i otwartość na nowe wyznania.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • doświadczenie w przyszłościowej branży PV,
  • możliwość rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Aplikacje proszę przesyłać na adres mail:

karina.kaniewska@4-eco.pl

Z dopiskiem w temacie wiadomości Projektant OZE

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres:  ul. Pl. Niepodległości 1, 25-506 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584. Pełny obowiązek informacyjny: https://4-eco.pl/dolacz-do-nas/