projektpraca.eu

Projektant mebli - Handlowiec

Meblodex
  • Dodano: 22 września 2022
  • Ważna do: 30 października 2022

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie wyjątkowych wnętrz i mebli

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • nadzór nad całym procesem realizacji zamówień

Wymagania

Nasze wymagania

  • posiadanie aktywnej grupy inwalidzkiej ( dowolny stopień )
  • doświadczenie w projektowaniu mebli jak i w sprzedaży własnych projektów mebli

  • umiejętność słuchania

  • otwartość na nowe wyzwania w pracy w Meblodex

  • chęć podnoszenia kwalifikacji

  • dobra znajomość programu AutoCad oraz SketchUp lub innego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie z umową o pracę

  • premię zależną od efektów pracy

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży w Świętokrzyskim

  • super zespół, serdeczną atmosferę pracy

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach branżowych)

  • czynny udział w rozwoju firmy Meblodex
  • miejsce pracy Kielce ul. 1 maja 93 8-16 pon - pt