Projektant / Konstruktor / Asystent Konstruktora / Absolwentów wydziału mechanicznego

BIKO-SERWIS sp.zo.o. sp.k Nowiny
  • Dodano: 18 stycznia 2022
  • Ważna do: 28 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Nowiny k/Kielc

opis pracy:

  • praca przy ciekawych projektach przemysłowych
  • współpraca z działem produkcji i działem zakupów
  • przygotowanie dokumentacji dla działu technologicznego
  • praca od poniedziałku do piątku
  • projektowanie maszyn urządzeń oraz instalacji przemysłowych pod nadzorem doświadczonej kadry.

Wymagania

wymagania

  • znajomość komputera i obsługi programów SOLID WORKS lub TEKLA lub AUTOCAD
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenia w projektowaniu urządzeń i instalacji w branży chemicznej,spożywczej lub podobnych mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i pracowitość
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

proponujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę o pracę
  • szkolenia
  • praca w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • możliwość podniesienia kwalifikacji

zgłoszenia proszę przesyłać na mail: rekrutacja@bikoserwis.pl