projektpraca.eu

Projektant konstrukcji żelbetowych

Instytut OZE Sp. z o. o.
  • Dodano: 09 maja 2022
  • Ważna do: 23 maja 2022

Opis stanowiska pracy

Instytut OZE Sp. z o.o. - jesteśmy firmą projektową kompleksowo realizującą inwestycje związane z energetyką odnawialną. Nasze kompetencje obejmują wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego, od stworzenia koncepcji po uzyskanie pozwolenia na budowę. Poszczególne etapy realizowanego projektu prowadzą inżynierowie specjalizujący się w takich dziedzinach jak: budownictwo, ochrona środowiska, hydrotechnika, elektryka, mechanika.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ - tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Opis zadań:

  • Przygotowywanie koncepcji technicznych;
  • Tworzenie rysunków budowlanych i wykonawczych;
  • Pomoc w realizacji projektów wg. opracowanych kryteriów, przyjętych norm technicznych i zgodnie z wyznaczonymi ramami czasowymi i budżetem;
  • Tworzenie (modelowanie) dokumentacji wykonawczej (plany szalunkowe / plany zbrojeniowe) na podstawie obliczeń statycznych: konstrukcji żelbetowych prefabrykowanych i monolitycznych we współpracy z projektantami z naszego biura

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne na kierunku: Budownictwo, Konstrukcje budowlane lub studenci studiów magisterskich;
  • 2 lata doświadczenia w przygotowywaniu projektów konstrukcji żelbetowych mile widziane
  • Znajomość programu AutoCad i doświadczenie w przygotowywaniu rysunków;
  • Znajomość procesu inwestycyjnego;
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność, kreatywność oraz chęć ciągłego rozwoju i zdobywania wiedzy;
  • Orientacja na cel/projekt i skuteczność w ich realizacji
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, firmowa drużyna sportowa, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość dalszego awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres rekrutacja@ioze.pl.

W temacie maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ioze.pl.