projektpraca.eu

Projektant instalacji sanitarnych

4 Eco sp. z o.o.
  • Dodano: 06 maja 2022
  • Ważna do: 20 maja 2022

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. , jesteśmy jedną z największych firm w Polsce zajmujących się dystrybucją i instalacją fotowoltaiki oraz źródeł ciepła. Posiadamy ponad 40 oddziałów na terenie całej Polski. W roku 2021 zrealizowaliśmy 5 tysięcy instalacji. W swojej ofercie posiadamy również maty grzewcze, pompy ciepła,  nowoczesny system izolacji PS Coat, elektormobilność.  Dołącz do naszego zespołu i stwórz z nami Eko Świat!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Projektanta instalacji sanitarnych Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obliczeń obciążenia cieplnego i chłodniczego budynków,
  • Tworzenie schematów technologicznych instalacji grzewczych oraz wentylacji i klimatyzacji z elementami sterowania,
  • Projektowanie rozprowadzenia instalacji w budynkach,
  • Projektowanie systemów wody lodowej oraz dobór agregatów chłodniczych (Chillers),
  • Projektowanie węzłów cieplnych w budynkach wraz z instalacjami towarzyszącymi, oraz systemami doprowadzenia paliwa,
  • Projektowanie instalacji klimatyzacji z zastosowaniem pomp ciepła oraz rozwiązań VRV.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność w zakresie Wentylacji, Klimatyzacji i Ogrzewnictwa),
  • Min. 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku,
  • Znajomość programów: AutoCAD, MS Office,
  • Operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym.

Mile widziane

  • Uprawnienia do projektowania,
  • Doświadczenie w projektowaniu obiektów farmaceutycznych, w tym pomieszczeń typu clean room,
  • Doświadczenia w pracy na budowie,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska, np. wg wytycznych LEED.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji,
  • Wielowymiarowe wsparcie w pierwszych miesiącach współpracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę oraz spotkania integracyjne.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Informujemy ponadto, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Kontakt:

karina.kaniewska@4-eco.pl