projektpraca.eu

Projektant Instalacji Przemysłowych

Instytut OZE Sp. z o . o.
  • Dodano: 29 listopada 2021
  • Ważna do: 13 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

 Instytut OZE Sp. z o.o. jest firmą projektową kompleksowo realizującą inwestycje związane z energetyką odnawialną. Nasze kompetencje obejmują wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego, od stworzenia koncepcji po uzyskanie pozwolenia na budowę. Poszczególne etapy realizowanego projektu prowadzą inżynierowie specjalizujący się w takich dziedzinach jak: budownictwo, ochrona środowiska, hydrotechnika, elektryka, mechanika.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ - tki na stanowisko:

Projektant / Asystent projektanta instalacji przemysłowych

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • Współpraca z wielobranżowym zespołem projektowym;
  • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych dla nowych i modernizowanych obiektów pompowni przemysłowych, rurociągów przesyłowych, elektrowni wodnych, itp;
  • Aktualizacja istniejącej dokumentacji technicznej, dostosowywanie jej do nowych rozwiązań;
  • Kompletowanie dokumentacji projektowej;
  • Tworzenie raportów i opisów technicznych;
  • Koordynacja międzybranżowa.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (preferowane kierunki: inżynieria środowiska, mechanika, budownictwo);
  • Min 2 lata doświadczenia w projektowaniu instalacji przemysłowych;
  • Mile widziane uprawnienia do projektowania w branży sanitarnej;
  • Znajomość oprogramowania AutoCad;
  • Wysokie zdolności analityczne;
  • Ukierunkowanie na projekt i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Komunikatywność, zaangażowanie i pracowitość;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość dalszego awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres rekrutacja@ioze.pl lub poprzez formularz APLIKUJ

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.instytut.ioze.pl